Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Çorlu Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı Atatürk Kent Enstitüsü´nde gerçekleştirildi. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt toplantıya katılarak görüş alışverişinde bulundu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan toplantıda açılış konuşmasını ve geçen süreç içerisinde yapılan faaliyetlerin sunumunu içeren konuşmayı Çorlu Kent Konseyi Başkanı İlhan Kurt yaptı.

Toplantıda Çorlu Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Canan Naciye Yurdseven, Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Şefika Koca ve Gençlik Meclisi Başkanı Onurcan Kaynak, meclislerinin yaptığı çalışmalar ve planlanan çeşitli projeler hakkında bilgiler aktardı.

Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediyesi tarafından hazırlanan projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında Çorlu Kent Konseyi Üyelerine bilgi aktardı ve konseyin çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

Konuşmaların ardından konsey delegeleri söz alarak görüşlerini aktarırken yapılan görüş alışverişinin ardından Çorlu Kent Konseyi genel kurul toplantısı sona erdi.

Atatürk Kent Enstitüsü´nde düzenlenen olağan dönem toplantısı; kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve dernek temsilcilerinden oluşan genel kurul delegelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Haberle ilgili diğer Fotoğraflar