Eğitim Aileden, Temizlik Mahalleden Başlar

Eğitim Aileden, Temizlik Mahalleden BaşlarÇorlu Kent Konseyi Reşadiye Mahalle Meclisimizin "Eğitim Aileden, Temizlik Mahalleden Başlar" sloganıyla gerçekleştirdiği farkındalık etkinliği ile Reşadiye mahallesinin sokaklarında Belediye Başkanı Sayın Ahmet SARIKURT ve Reşadiye Mahalle Meclis Başkanı Sayın Yelda TUNCER öncülüğünde çöp toplama ve maske dağıtımı gerçekleştirildi. Çorlu Kent Konseyi Reşadiye Mahalle Meclisimizin düzenlediği Eğitim Aileden Temizlik Mahalleden Başlar Farkındalık Etkinliği vatandaşlarda büyük yankı uyandırdı ve destek gördü.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt , Reşadiye Mahallesi Muhtarı Yelda Tuncer ,Siyasi Partilerin İlçe Başkanları , Belediye Başkan Yardımcıları , STK Başkanları , Kent Konseyi Başkanı ve Yönetimi , Vakıf Müdürü , Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı ve Yönetimi ve vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşen organizasyon , konuşmacıların hitaplarıyla başladı.

Etkinliğin devamında ise Reşadiye Mahallesinde belirlenen güzergâhlarda çöp toplama organizasyonu düzenlendi. Vatandaşların Belediye Başkanı , Muhtar çöp topluyor diyerek şaşkınlıkla izlediği etkinlik büyük dikkat çekti. Sosyal medyadan yapılan yorumlarda ise tüm mahallerde bu etkinliğin yapılması istendi.

'DEVAMI GELECEK'

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt etkinliğin sonunda yaptığı konuşmada ; "Katılan herkese teşekkür ederim. Reşadiye Mahallesiyle başladığımız 'Eğitim Aileden Temizlik Mahalleden Başlar Farkındalık Etkinliği' diğer mahallelerimizde de devam edecek" dedi.

Haberle ilgili diğer Fotoğraflar